Pri masážach sa používajú výhradne kvalitné prírodné oleje – 100% olej z hroznových jadier čistý alebo s pridaním 100% prírodných éterických olejov  kvôli  vôni a zvýšeniu účinku masáže.

 Masáž klasická (športová)

Uvoľňuje nielen svalstvo, ale aj psychiku, pomáha predchádzať bolestiam, zlepšuje prekrvenie a látkovú výmenu. Prináša príjemný pocit pohody a celkového uvoľnenia. Možnosť výberu dĺžky masáže a oblasti (chrbát, šija, dolné a horné končatiny, tvár, hlava, brucho). Počas masáže možnosť spojiť s masážou lávovými kameňmi alebo masážou bankami.

Masáž bankami

Patrí k liečebným metódam tradičnej čínskej medicíny, používa sa už niekoľko tisíc rokov. Účinok sa dosahuje pôsobením podtlaku v prikladaných sklených bankách. Veľmi účinná technika na odstránenie bolestí svalov, uvoľnenie spazmov, odstránenie blokád spôsobujúcich bolesť, výrazne zlepšuje krvný a lymfatický obeh, reguluje nervový systém a obnovuje látkovú výmenu v stuhnutých a bolestivých miestach. Banky ovplyvňujú zároveň aj vnútorné orgány.

Masáž 3 v 1

Klasická športová masáž kombinovaná s masážou teplými lávovými kameňmi a bankovou masážou je účinná pri akútnych a chronických bolestiach chrbta, stuhnutých svaloch, obmedzenej pohyblivosti a pri napätí.

Arometerpeutická technika  jemná masáž Aromatouch

Ide o jemnú masáž – aromaterapiu, počas ktorej sa masíruje chrbát a chodidlá postupne 8 druhmi  100% prírodných esenciálnych olejov DoTerra teraputickej triedy.

Podporuje imunitný systém, relaxuje telo a myseľ, vplyv na zápal v tele, homeostázu.

Použité esenciálne oleje:

Balance – zmes olejov smrek, gáfrovník, vratič, kadidlo, rumanček, modrá kamilka

Levanduľa

Melaleuca – druh čajovníka

On Guard – zmes olejov pomaranč, klinček, škorica, eukalyptus, rozmarín

Aromatouch – zmes olejov bazalka, grapefruit, cyprus, majorán, levanduľa, mäta pieporná

Deep Blue – zmes olejov gaultéria, gáfor, mäta, vratič, modrá kamilka, slamienka, osmant

Divoký pomaranč

Mäta pieporná

Reflexná terapia

Terapia chodidiel – technika, ktorá využíva skutočnosť, že vnútorné orgány a pohybový systém majú svoje reflexné zóny na chodidle. Pôsobení tlaku palca na tieto plôšky sa cielene ovplyvňuje organizmus ako celok. Na základe pocitov klienta sa dá zároveň využiť ako diagnostická metóda na zistenie nerovnováhy v organizme, často krát ešte predtým ako sa prejaví na fyzickej úrovni. Vybrať si možno aj terapiu krku a chrbta, ktorá zahŕňa aj priame a nepriame odblokovanie krčnej chrbtice, lopatiek a ošetrenie chrbta.

Kombinované techniky – pohybový systé

Kombinácia ovplyvňovania akupunktúrnych dráh, masážnych techník, bankovania, moxovania používaná pri problémoch pohybového systému (rameno, koleno, bedrové kĺby, krčná, hrudná, drieková chrbtica,…).